Logo
Logo

मिडिया, कम्युनिकेसन र एडभटाइजिङ एक्स्पो हुनेकाठमाडौं । मिडिया, कम्युनिकेसन र एडभटाइजिङ एक्स्पो हुने भएको छ । एकाडेमी अफ मिडिया एण्ड इभेन्ट म्यानेज्मेन्टले यही चैत्र २८ देखि ३० गतेसम्म काठमाडौंको भृकुटीमण्डपमा मिडिया, कम्युनिकेसन र एडभटाइजिङ एक्स्पो आयोजना गर्न लागेको हो ।

एक्स्पोमा स्वदेशी र विदेशी सहभागी हुने क्रम जारी रहेको आयोजक संस्थाले आइतबार पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी दिएको छ । आयोजक संस्थाका कार्यकारी निर्देशक डम्बर शाहूले मिडिया र यससँग सम्वन्धित उद्योगको विकासका लागि पहिलो पटक यस किसिमको मेला गर्न लागिएको बताए ।

उनले मेलासँगै अन्तर्राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन पनि आयोजना हुने जानकारी दिए। सम्मेलनमा ४५ भन्दा बढी मिडिया बिज्ञ, सरोकारवाला, मिडिया लगानीकर्ताले कार्यपत्र प्रस्तुत गर्ने बताईएको छ । सम्मेलनमा स्वदेशी तथा विदेशी गरी झण्डै चार सय ५० भन्दा बढी सहभागी हुने शाहूको दाबी छ ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको