Logo
Logo

खस आर्यका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाको क्रम सख्या १४, एक पटक अवसर दिन अनुरोधकाठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका लागि एक एकपटक अवसर दिन आग्रह गरेका छन् । काठमाण्डौं टेलिभिजनसँग कुरा गर्दै थापाले सुदृढ र संगठित काँग्रेस निमार्णका लागि एक पटक खस आर्य तर्फको केन्द्रिय सदस्यमा मतदान गरेर सहयोग गर्न आग्रह गरेका हुन् ।

खस आर्यतर्फको क्रम संख्या १४ नम्वरमा मतदान गर्न समेत थापाले महाधिवेशन प्रतिनिधीलाई अनुरोध गरेका छन् । लामो समय जनसम्पर्क समितिको राजनीति गरेका थापा विद्यार्थी संगठनबाट राजनीतिमा सक्रिय भएका हुन् । विचार र विधिको काँग्रेस बनाउन कुनै कसरत बाँकी नराख्ने थापाले बताए ।

थापा शेखर कोइराला प्यानलको तर्फबाट खस आर्यका उम्मेदवार हुन् ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

रामेछाप । रामेछापको गोकुलगंगा गाउँपालिका २ ठोसेको ६ वटा खानेपानी योजनामा चरम भ्रष्टाचार हुँदा