Logo
Logo

अभिभावक सङ्घको पूर्ण समाधानको प्रस्ताव
अभिभावक सङ्घ नेपालले लकडाउनका कारण विद्यालय क्षेत्रमा आएको आर्थिक कठिनाइका समाधानका बाटो सहित आफ्नो धारणा प्रस्ट पारेको छ । प्रदेश तेक्वान्दो सङ्घका अध्यक्ष समेत रहेका अभिभावक सङ्घ नेपालका अध्यक्ष केशव पुरीले विद्यालयको पठन पाठन नभएको समयमा शुल्क तिर्न नपर्ने धारणामा अडिग रहँदै संस्थागत विद्यालयका समस्या समाधानका धारणा अघि ल्याएको हो ।
अभिभावक सङ्घले सरकारले विद्यालयलाई राहत प्याकेज उपलब्ध गराउनु पर्ने,सहुलियत दरमा ऋण उपलब्ध गराउनु, विद्यार्थी भर्ना हुँदा लिएको धरौटी रकम उपयोग गर्ने तथा एसइई र कक्षा ११ को परीक्षा नहुँदा जोगिएको रकम उपयोग गर्ने उल्लेख छ । साथै विद्यालयले राखेको रकम केही समयका लागि उपयोग गर्न नदिनु पनि उपयुक्त हुने कुरा अभिभावक सङ्घले राखेको छ । यसो गर्दा विद्यालय पुरा खुले पछि मात्र शुल्क लिँदा पनि विद्यालयका समस्या समाधान हुन सक्ने मत अभिभावक सङ्घको छ । यस अघि विभिन्न सङ्घ संस्थाले आफू अनुकूल माग राखे पनि अभिभावक सङ्घले पूर्ण प्योकज सहित समाधानको प्रस्ताव राखेको हो ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको