Logo
Logo

पतञ्जलिबाट कोरोनाको औषधी तयारकोरोनाको औषधी पत्ता लागेको छ । पतञ्जलि योग पीठले मङ्गलवार हरिद्वारको आफ्नै भवनमा कार्यक्रमको आयोजना गर्दै यसको जानकारी दिए । सो कार्यक्रममा योग गुरु बाबा रामदेव र पतञ्जलि योग पीठका कार्यकारी निर्देशक आचार्य बालकृष्ण लगायतले यसको जानकारी गराए । कोरोनील नामको सो औषधी कोरोना भए या नभएका दुवै थरीले सेवन गर्न सक्ने जनाएको छ ।

आचार्य बालकृष्णले लगातार ६ महिनाको मिहनेत पछि क्लीनीकल ट्रायल सहित यो तयार भएको दाबी गरे । उनले ट्रायलको क्रममा २ देखि नौ दिनको बिचमा ठिक भएको बताए । कार्यक्रममा विश्व स्वास्थ्य सङ्गठनका अधिकारीको पनि उपस्थिति थियो । आचार्य बालकृष्णले यो क्रम अझ अघि बढ्ने जानकारी दिए ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको