Logo
Logo

बजेटबाट कपडा तथा सिलाइ ब्यवसायीको माग सम्वोधन भयो : अध्यक्ष श्रेष्ठकाठमाण्डौं । नेपाल कपडा तथा सिलाइ ब्यवसायी महासंघले बजेटको स्वागत गरेको छ । आर्थिक वर्ष २०७६/७७ को बजेटबाट शर्टिङ शुटिङसहितको टेलरिङ्ग ब्यवसायमाथि लाग्दै आएको अनिवार्य भ्याट खारेज गरेको भन्दै महासंघले बजेटको स्वागत गरेको हो ।

महासंघका अध्यक्ष रामकृष्ण श्रेष्ठले वर्तमान परिप्रेक्ष्यमा नेपाल कपडा तथा सिलाइ ब्यवसायी महासंघकोतर्फ बाट देशभरका टेलरिङ्ग ब्यवसायीमाथी पर्दै आएको गम्भीर समस्या बजेटमार्फत सम्वोधन भएको भन्दै खुशि व्यक्त गरे ।

विभिन्न समयमा ज्ञापनपत्र मार्फत ध्यानाकर्षण चरणवद्ध छलफलले अनिवार्य भ्याट हटाउने सहमति कार्यान्वयन भएको भन्दै उनले अर्थमन्त्रीलाई आभार समेत व्यक्त गरे ।  प्रस्तुत बजेटबाट अनिवार्य भ्याट खारेज भएकोले हामी देशभरिका कपडा तथा सिलाइ ब्यवसायीमा खुशिको लहर पैदा भएको छ, उनले भने । अध्यक्ष श्रेष्ठले समष्टीगत रुपमा बजेट समयअनुकुल आएको पनि टिप्पणी गरे ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका