Logo
Logo

प्रसाई नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्सको प्रवक्ता, विश्वसनीय सेवामा जोड दिनेकाठमाण्डौं । नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्सको प्रवक्तामा सन्तोष प्रसाई नियुक्त भएका छन् । नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनी लिमिटेड सञ्चालक समितिको बैठकले उपप्रमुख कार्यकारी अधिकृत प्रसाईलाई प्रवक्तामा नियुक्त गरेको हो ।

नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्सले उपप्रमुख कार्यकारी अधिकृत प्रसाईले उपप्रमुखको जिम्मेवारीसहित प्रवक्ताका समेत जिम्मेवारी बहन गर्ने जनाएको छ । नवनियुक्त प्रवक्ता प्रसाईले नीजि क्षेत्रको यस कम्पनीले विश्वसनीय सेवा दिन कुनै कसरत बाँकी नराख्ने बताए । साथै सेवा विस्तार पनि प्राथमिकतामा रहेको उनको भनाई छ ।

नीजि क्षेत्रको अग्रणी विमा कम्पनी नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्सले विमा क्षेत्रको झण्डै एक तिहाई बजार ओगट्दै आएको छ । यस कम्पनीको चुक्तापूँजी ५ अर्ब ५० करोड रहेको छ भने लगानी ८६ अर्ब २६ करोड रुपैयाँ पुगिसकेको छ ।

जीवन बिमा कोष ७७ अर्ब ५९ करोड रुपैयाँ र शेयरधनी कोष ८ अर्ब ५९ करोड भन्दा माथि छ । कम्पनीले यस आर्थिक वर्षको फागुन मसान्तसम्ममा जम्मा १७ अर्ब ९५ करोड बिमा शुल्क संकलन गरेको छ ।

कम्पनीको प्रशिक्षित अभिकर्ता मात्रै १ लाख ५२ हजार ४ सय १२ छन भने देशभर २ सय शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरु मार्फत जीवन विमा सेवा उपलव्ध गराउँदै आएको छ । हालसम्म यस कम्पनीमा स्वदेश र विदेश गरि २७ लाख २९ हजार ५ सय ११ व्यक्ति बिमित भइसकेका छन् ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको