Logo
Logo

राजपा र समाजवादीबिच एकीकरणको चर्चा
राष्ट्रिय जनता पार्टी (राजपा) नेपाल र समाजवादी पार्टीबिचको एकीकरणको चर्चा फेरि सुरु भएको छ । राष्ट्रियसभाको चुनावको बेला नेकपासँग राजपाको तालमेल भएपछि नेकपासँगै सरकारमा जाने सम्भावना बढेको थियो । तथापि भारतीय नेताहरूको दबाबका कारण सरकारमा जानुभन्दा समाजवादी पार्टीसँग एकीकरणमै जाने योजना बनेको राजपा निकट स्रोतले जानकारी दिएको छ ।

सरकार निर्माणदेखि परिवर्तनसम्ममा भारतको साउथ ब्लकले खेल्ने गरेको चर्चा चल्दै आएको छ । नेपालमा सरकार बनाउने र बिगार्नेमा सक्रिय रहेकाहरू केपी ओली नेतृत्वको सरकारमा नजान राजपा नेताहरूलाई दबाब दिइरहेको जनाइएको छ ।

एकैसाथ राजपाका अध्यक्ष मण्डलका तीन नेता भारत गएका थिए । राजेन्द्र महतो, शरदसिंह भण्डारी र राज किशोर यादवले व्यक्तिगत कामका लागि गएको बताए पनि दिल्लीको सङ्केत बुझ्न गएको बताइएको छ । यी तीनै जना सङ्घीय सरकार र प्रदेश सरकारमा नेकपासँगको गठबन्धन चाहने नेतामध्येका हुन् ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको