Logo
१७ असार २०७८
(Thursday 1st July 2021)

विश्वकप आयोजक कतार पहिलोपटक एसियन कपको फाइनलमाएजेन्सी – सन् २०२२ को विश्वकप आयोजक राष्ट्र कतार एसियन कप फुटबलको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । दोस्रो सेमिफाइनलमा कतारले आयोजक संयुक्त अरब इमिरेट्स (युएईं) लाई ४–० को फराकिलो गोल अन्तरले पराजित गर्दै पहिलोेपटक एसियन कपको फाइनलमा प्रवेश गर्न सफल भएको हो ।

मोहम्मेद विन जायद स्टेडियममा भएको खेलमा कतारलाई फाइनलमा पु¥याउन बोउलिम खोउकी, अल्मोइज अली, हसान अल हाइडोज र हामिद इस्मेलले गोल गरे । कतारले खेलको २२औं मिनेटमा बोउलिम खोउकीको गोलबाट खेलमा अग्रता बनाएको थियो । उनले अक्रम अफिफको पासमा गोल गरेका थिए । ३७औं मिनेटमा अक्रम अफिफकै पासमा अल्मोइज अलीले गोल गरेपछि कतारले पहिलो हाफमा २–० को अग्रता बनाएको थियो ।

८१औं मिनेटमा हसन अल आइडोजले अक्रम अफिफकै पासमा गोल गरेपछि कतारले खेलमा ३–० को आरामदायी अग्रता बनाएको थियो । इन्ज्युरी समयको थप गरिएको दोस्रो मिनेटमा वैकल्पिक खेलाडीको रुपमा मैदान प्रवेश गरेका हामिद इस्मेलले गोल गर्दै कतारलाई ४–० को फराकिलो जित दिलाए । हामिद इस्मेल अक्रम अफिफको स्थानमा इन्ज्युरी समयको थप गरिएको पहिलो मिनेटमा मैदान प्रवेश गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्