Logo
Logo

ड्युटी–फ्रीको सुविधा प्रदान, मन्त्री भट्टराईलाई धन्यवाद : कँडेलकाठमाडौं । संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्ययनमन्त्री योगेश कुमार भट्टराईले चाँडोभन्दा चाँडो त्रिभुवन विमानस्थलमा आगमन र प्रस्थान दुवैतर्फ ड्युटी–फ्री सुविधा सञ्चालनमा ल्याउने तयारीमा जुटेका छन् । यसअघि उक्त विमानस्थलमा एकतर्फीमात्रै (प्रस्थानतर्फ) मात्रै रहेकोमा अब दुवैतर्फ गर्ने सरकारको योजना छ ।


पब्लिक ईनोभेटर तथा नागरिक उड्ययन क्षेत्रका विज्ञ ई. दिपेन्द्र कँडेलले केही दिनअघिमात्रै पत्रकार सम्मेलन गरेर विमानस्थलमा एकतर्फीमात्रै ड्युटी–फ्री सुविधा रहेको तर नेपाल वायु सेवा निगमले दुवै तर्फ उक्त सुविधा रहेको भनेर झुठो सूचना आधिकारिक वेबसाईटमा राखेकोबारे आपत्ति जनाएका थिए । उनले, तत्काल वायु सेवा निगमका कार्यकारी अध्यक्ष मदन खरेललाई बर्खास्ती गर्नुपर्ने समेत माग गरेका थिए ।

कँडेलको यस्तो माग बाहिरिएपछि मन्त्री भट्टराईले विमानस्थलमा आगमन र प्रस्थान् दुवैतर्फ उक्त सुविधा राख्ने प्रक्रियासमेत थालिसकेका छन् । अफिस अफ दिपेन्द्र कँडेलले मन्त्रालयले त्रिभुवन विमानस्थलमा आगमनतर्फ पनि सुविधा थप्न लागेकोमा खुशी व्यक्त गरेको छ ।

कँडेलद्वारा जारी विज्ञप्तीमा भनिएको छ, ‘हामी माननीय मन्त्री योगेश भट्टराईलाई धन्यवाद दिन चाहन्छौं । उहाँले हाम्रो चासोअनुसार विमानस्थलमा आगमनतर्फ पनि ड्युटी–फ्रीको सुविधा प्रदान गर्नको लागि आकस्मिक कदम चाल्न लाग्नुभएको सुन्न पाउँदा हामी निकै खुशी छौं । र, मन्त्रीको यो कदमले नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० लाई सफल बनाउनको लागि पनि योगदान पुर्याउने विश्वास लिएका छौं ।’


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको