Logo
Logo

काठमाडौँमा थप तीन विदेशी एयरलाइन्सले उडान सुरु गर्नेनेपालमा थप तीन विदेशी एयरलाइन्सले उडान सेवा सुरु गर्ने भएका छन् । काठमाडौँ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा उडान सुरु गर्न उनीहरूले प्रक्रिया सुरु गरेका छन् । संस्कृति,पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयका अनुसार यसरी प्रक्रिया सुरु गर्ने भारतका दुई र नेपालका एउटा एयरलाइन्स रहेका छन् ।
भारतको सपाइस जेटले कात्तिकदेखि काठमाडौँमा उडान सुरु गर्ने छ भने बिस्तारा एयरलाइन्सले पनि उडान सुरु गर्ने भएको छ । यसै गरी कुवेतको जजीरा एयरवेजले पनि नेपालमा उडान गर्ने भएको छ । अहिले नेपालमा २३ विदेशी एयरलाइन्सले विमान उडाइरहेका छन् ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका