Logo
Logo

कागेश्वरी नगरपालिकामा मेलाको भव्य तयारी



कागेश्वरी महा मेलामा सहभागी बनौँ,आन्तरिक तथा बाह्य पर्यटनको विकासमा सहयोग गरो, ’ भन्ने नाराका साथ काठमाडौँ मनोहरा नगरपालिका १ गागलफेदीमा रहेको कागेश्वरी महादेव मन्दिरमा मेला लाग्ने भएको छ । कागे अष्टमीका दिन लाग्ने मेला तिन दिनसम्म सञ्चालन हुने छ ।


२० गते कागे अष्टमी भए पनि १९ देखि २१ गतेसम्म विभिन्न कार्यक्रम सहित मेला मनाइने भएको छ । कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिकाका मेयर तथा कार्यक्रम आयोजक मूल व्यवस्थापन कमिटीका संयोजक कृष्ण हरि थापाले मन्दिरलाई धार्मिक पर्यटकीय स्थलको रूपमा विकास गर्न लागेको जानकारी दिए ।

पहिलो दिन कवि गोष्ठीको आयोजना हुने छ भने दोस्रो दिन पर्यटन तथा नागरिक उड्यान मन्त्री योगेश भट्टराईको प्रमुख आतिथ्यमा कागेश्वरी महादेव मन्दिर मेलाको उद्घाटन हुने छ । तेस्रो दिन सरसफाइ कार्यक्रम आयोजना हुने मेला मूल आयोजक कमिटीका संयोजक तथा वडा नं एकका वडा अध्यक्ष मुकुन्द गजुरेलले जानकारी दिए ।

 


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको