Logo
Logo

शहरी विकास तथा भवन निर्माण विभागका कैलाली आयोजना प्रमुख वाग्ले उत्कृष्ठ कर्मचारीकाठमाण्डौं । शहरी विकास मन्त्रालय अन्तर्गत शहरी विकास तथा भवन निर्माण विभाग, संघीय आयोजना कार्यान्वयन इकाई कैलालीका आयोजना प्रमुख सुरेशकुमार बाग्ले यस वर्षको उत्कृष्ठ कर्मचारी ठहरिएका छन् ।

विभाग अन्तर्गत २०७५, ७६ मा सञ्चालित आयोजना समयमा नै पुरा गरेको, व्यवस्थापनमा अव्वल देखिएको, बेरुजु फछयौट एवं व्यवस्थापन सुधारमा उत्कृष्ठ कार्य सम्पादन गरेको भन्दै मन्त्रालयले प्रशंसा पत्र प्रदान गरेको हो ।

निकै लगनशिल आयोजना प्रमुख बाग्ले २०७५, ७६ मा सञ्चालित आयोजना पुरा गर्न दिनरात खटिएका थिए । टिम वर्क गर्न निकै मन पराउने बाग्ले त्यसकारण तोकेको जिम्मेवारी पुरा गर्न सफल भएको विभागका कर्मचारी बताउँछन् । सिनियर इन्जिनियर, बाग्ले इन्जिनियरिगं र व्यवस्थापनका कुशल कर्मचारी मानिन्छन् ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको