Logo
१८ असार २०७८
(Friday 2nd July 2021)

प्रचण्डको खुलासा, विप्लवले एक दिन दिमाग नै खल्बल्याउने यस्तो कुरा सुनाएचितवन । नेकपाका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले कुनै समय एक बैठकमा नेत्रविक्रम चन्द विप्लवले आफनो दिमाग नै खल्बलिने कुरा गरेको सुनाएका छन् । चितवनको भरतपुर महानगरपालिकाको नगरसभामा बोल्दै अध्यक्ष प्रचण्डले एक बैठकमा विप्लवले हामीलाई त काठमाण्डौंमा त ल्याउनु भयो कमरेड, नुवाकोटकी एक तामाङ समुदायकी महिलालाई काठमाण्डौं भनेर मुम्बई त लगे जस्तो होइन नी ? भनेर प्रश्न गरे, विप्लवको भनाई उधृत गर्दै प्रचण्डले सुनाए ।


विप्लवको भनाई सुनाउँदै उनले भने विप्लव चाडै शान्ति प्रकृयामा आउने छन् । तर, पछिल्लो समयमा आएर विप्लवले मुम्बई नभई आफुलाई काठमाण्डौं नै लगेको रहेछ, भन्ने बुझन थालेको मैले पाएको छु, उनले भने । अध्यक्ष प्रचण्डले विप्लवको समस्या देशले धेरै दिन भोग्न नपर्ने जिकिर समेत गरे । विप्लव समस्या छिटै अन्त्य हुने पनि उनले जिकिर गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्