Logo
०८ असार २०७८
(Tuesday 22nd June 2021)

पक्राउ परेका कार्कीको पक्षमा अभिनेत्री थापाप्रहरीले विप्लवका केन्द्रिय सदस्य नर बहादुर कार्कीलाई पक्राउ गरे पछि अभिनेत्री रेखा थापाले खुलेर यसको विरोध गरेकी छिन् । कार्कीलाई महानगरीय अपराध महाशाखा र काठमाडौं प्रहरीको संयुक्त टोलीले सोमबार साँझ बालुवाटारबाट पक्राउ गरिएको हो । पक्राउ पछि उनलाई महानगरीय प्रहरी परिसर टेकुमा राखिएको हो । उनले फेसबुकमा स्ट्याटस लेख्दै आक्रोस पोखेका हुन् ,‘राज्य आतंकको बर्तमान रुप आफ्नै आखाँले देखियो आज । सामाजिक अभियन्ता,अन्तराष्ट्रिय मोर्टीभेटर आदरणीय नरबहादुर कार्की सरलाई प्रहरीले एक अपराधीलाई जसरी पक्राउ गरेको छ । धकेलेर भर्खरै मारौला जस्तो गरेर गणतान्त्रीक लोकतान्त्रात्मक प्रहरी प्रश्तुत भएको खुद आफ्नै आखाँले देख्न पाइयो । ’
अभिनेत्री थापाले, ‘ कुनै व्यक्ति कुनै पार्टीको, नेताको समर्थक हनु नपाइने यो कस्तो गणतन्त्र हो ?’ भनेर प्रश्न उठाएकी छिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्