Logo
Logo

कांग्रेस लक्षित बाबुरामको ट्वीटपूर्व प्रधानमन्त्री समाजवादी पार्टी नेपालका अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराइले नेपाली कांग्रेसलाई विपीको रक्षा गर्न आग्रह गरेका छन् । कमल थापा नेतृत्वको राप्रपाले विपीको मेलमिलाप नितीलाई कार्यनिती र आदर्श बनाएर विपीको अपहरण गरेको उल्लखे गर्दै भट्टराइले अपहरित विपीको रक्षा गर्न कांग्रेसलाई आह्वान गरेका छन् ।

शनीबार गोरखाको पालुङटारमा आयोजित कार्यक्रममा कांग्रेसका कृन्द्रिय सदस्य गगन थापाले कांग्रेसकै भोटवाट गोरखा –२ बाट बाबुराले चुनाव जितेको र चुनाव जिताउनु भुल भएको भन्दै क्षमा पुजा गर्ने वताएका थिए । यसको दुइ दिन पछि भट्टराइले ट्वीटर मार्फत जानएका हुन् ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको