Logo
Logo

वरिष्ठ गायक शम्भु राईलाई कार्बाही गर्न संसदमा मागकाठमाण्डौं । नेपाली कांग्रेसका सांसद तथा पूर्वमन्त्री मिनबहादुर विश्वकर्माले वरिष्ठ गायक शम्भु राईलाई कार्बाही गर्न माग गरेका छन् । अहिलेको बहुचर्चित लोकभाका ‘गलबन्दी च्यातियो तिमीले तानेर’ बोलको गित प्रकाश सपूतले चोरेको आरोप लगाउँदै आएका राई नै साइबर क्राइमको मुद्धा लगाउन उनले माग गरेका हुन् ।

लोकभाका कसैको नीजि सम्पत्ती नहुने दाबी गर्दै सांसद विश्वकर्माले राईले गायक सपूतलाई जातिय विभेद गर्दै गाली गलोज गरेकाले उल्टै राईलाई कारबाही गर्न माग गरेका हुन् । कपीराइटको दाबी गर्दै वरिष्ठ गायक राईले गायक सपूतलाई चोरी मुद्धा दर्ता गरेका छन् । नेपाली कला संस्कृतीका संरक्षक प्रकाश सपूत र शान्तिश्री परियारलाई सम्मान गर्न समेत उनले सरकारसँग माग समेत गरे । लोकभाका नयाँ सन्ततीले संरक्षण गर्ने हो, तर राई आफै मुद्धा दर्ता गर्न जानु न्यायोचित नभएको विश्वकर्माको जिकिर थियो ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका