Logo
Logo

शर्मा भन्छन्, ‘ पौडेलको हत्या पञ्चालयतकालीन बर्बरताको झझल्को ’सत्तारुढ नेकपाका नेता जर्नादन शर्माले विप्लव नेतृत्वको नेकपाका कार्यकर्ता  कुमार पौडेलको हत्याले पञ्चायतकालीन बर्बरताको स्मरण गराएको टिप्पणी गरेका छन् । संसदको राज्य व्यवस्था समितीको बैठकमा शर्माले उनको गम्भीर हत्या भएको भन्दै आपत्ति जनाएका हुन् । उनले पक्राउ गरेर निर्ममतापूर्वक ढंगले हात छियाछिया हुने गरी हत्या गरेर खबर आएको बताउदै यसलाई पञ्चायतको झझल्कोको संज्ञा दिए । उनले यस्ता प्रबृत्तीलाई बेलैमा कार्बाही नगरे परिवर्तीत व्यवस्था प्रति नै शंका उठ्ने बताए ।
यस्तै उनले निलम्बीत सांसद रेशम चौधरीलाई नेल लगाएर अस्पतालमा उपचार गरेको घटनाप्रति पनि आपत्ति जनाएका छन् । उनले भने, ‘ यी जुन घटना भइरहेका छन्, यसलाई संघीय गणतन्त्रसंग जोडेर जनता भड्काउने काम भइरहेको छ । ’शर्माले राज्य व्यवस्था तथा सुशाषन समितकिो बैठकमा गृहमन्त्रीलाई तत्काल बोलाएर पौडेलको हत्या विषयमा जानकारी माग्नु पर्ने बताए ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका