Logo
Logo

प्रचण्ड निकट स्थायी समिती सदस्यको बैठकनेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का अध्यक्ष पुष्पकमलल दाहाल(प्रचण्ड)ले आइतबार आफू समर्थीत स्थायी समिती सदस्यलाई खुमलटारस्थित निबासमा बोलाएर छलफल गरेका छन् । नेकपाको शनीबार बसेको सचिवाले बैठकले राजनितीक प्रतिबेदन प्रकासित गर्ने निर्णय गरेको थियो । पूर्व माओबादी र पूर्व एमाले एकीकरणको समयमा बेला राजनितीक प्रतिवेदन ‘जनताको जनवाद ’ हुने सहमती भएको थियो ।
प्रचण्डले सोही अनुरुप सम्पादन भएर राजनितीक प्रतिबेदन प्रकाशित गर्न अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसंग कुराकानी भइरहेको बताएका थिए । सहमती विपरित पूर्व एमाले नेता इश्वर पोख्रेलले प्रतिवेदनमा बदुदलीय जनवाद हुने भन्ने धारणा सार्वजनिक गरे पछि पार्टीभित्र अबिश्वास सृजना भएको थियो ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

काठमाण्डौं । पछिल्ले समय काठमाण्डौंमा ठुला लगानीमा होटेलहरु निमार्ण भइरहेका छन् । काठमाण्डौंको रविभवनमा