Logo
१३ फाल्गुण २०७७
(Thursday 25th February 2021)

खु्ट्टामा नेल लगाएर उपचारमा ल्याउने कर्मचारीलाई कार्वाही गर्न निर्देशनप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले रेशम चौधरीलाई अस्पतालको बेडमा पनि नेल लगाउने कर्मचारीलाई तत्काल कार्वाही गर्न निर्देशन दिएका छन् । विर अस्पतालमा उपचार गारइरहेका निलम्वीत सांसद चौधरीलाई अस्पतालको ओछ्यानमै फलामे साङलोले बाध्ने कर्मचारीलाई कार्वाही गर्न मुख्य सचिव लोक दर्शन रेग्मीलाई प्रधानमन्त्रीले निर्देशन दिएका हुन् । शुक्रबार अस्पतालको बेडमा साङलाले बाधीँएका चौधरीको तस्विर सार्वजनिक भए लगत्तै प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण भएको र त्यो काममा संलग्न सबै कर्मचारीलाइ कार्वाही गर्न निर्देशन दिइएको हो ।

प्रधानमन्त्रीले चौधरीलाई अस्पताल ल्याउँदा लगाइएको नेल तत्काल फुकाउन पनि निर्देशन दिएका थिए । फोक्सो र बोनम्यारोमा समस्या देखिए पछि चौधरीलाई उपचारका लागि अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । उनको खुट्टामा खिया लागेको साङलाले बाँधेर उपचार भइरहेको  तस्बिर सामाजीक सञ्जालमा भाइरल भए पछि समाजवादी पार्टी नेपालमा अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराइ अस्पताल पुगेका थिए । उनले यस्तो हर्कत तत्काल बन्द गर्न सरकारलाई आहान गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्