Logo
Logo

जिप दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या पाचँ पुग्योधादिङको गल्छीमा जिप दुर्घटना पाचँ जानको मृत्यु भएको छ । दुर्घटनामा १० जना घाइते भएको जनाइएको छ । गल्छी गाउँपालीका–६ कै कार्कीडाडाँबाट बैरेनी तर्फ गइरहेको बा १ ज ९४०४ नम्बरको जिप सडकबाट चार जनाको मृत्यु भएको प्रहरी उपरिक्षक राजकुमार बेद्यवारले बताए ।
मृत्यु हुनेमा गल्छी गाउँपालीका वडा नम्बर १का २४ बर्षिय राजु रम्तेल,सोही ठाउँका ४० बर्षिय सेतुु रम्तेल,वडा नम्बर ६ की ३० बर्षिया कान्छी भुजेल र ३५ बर्षिया नानु तामाङ रहेका छन् । २१ बर्षिय समिक्षा अधीकारीको उपचार गर्न बाटोमा लैजादा लैजादै मृत्यु भएको हो । कच्ची बाटोमा तीब्र गतीका कारण दुर्घटना भएको जनाइएको छ ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका