Logo
Logo

आर्थिक बृद्धिदरमा सन्तुष्ट छैनन्,भट्टराइपूर्व प्रधानमन्त्री तथा समाजावदी पार्टी नेपालका अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराइले आर्थीक बृिद्धदर सन्तोषजनक नभएको बताएका छन् । सात प्रतिसतको आर्थिक बृद्धी केही बर्ष देखि पानी परेर कृषि उपजको उत्पादन बढेको र भुकम्प पछिको पूर्ननिमार्णले पनि बृद्धिलाई टेवा दिएकाले यसलाई सन्तोषजनक मान्न नहुने बताए ।
‘ इन्द्र भगवानको कृपाले केही बर्ष देखि पानी परेर कृषि उपजको उत्पादन बढेको छ ।’ प्रतिनिधी सभाको शुक्रबारको बैठकमा बोल्दै नोत भट्टराइले दोहोरो आर्थिक बृद्धी नभएसम्म सन्तोष मान्न नहुने वताए । उनले पूजीवादी चरणलाई नाघेर अहिल्यै समाजवादमा जान सक्ने अबस्था नरहेको पनि वताए ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका