Logo
Logo

निर्मला पन्त हत्या प्रकरणमा यातना दिइएको भन्दै विसालको उजुरीनिर्मला पन्त प्रकरणमा १६ दिन प्रहरी हिरासतमा बसेका बिसाल चौधरीले हिरासतमा हरादै आफूलाई यातना दिइएको भन्दै प्रहरी विरुद्ध उजुरी दिएका छन् । उनले जिल्ला प्हरी कार्यलयमा जाहेरी दिएकी हुन् । उनले तत्कालीन डिएसपी कृष्ण राज ओझा र सालघारी विटका इन्चार्ज असइ राम सिंह धामी विरुद्ध उजुरी दिएका हुन् ।
जाहेरी दिन विसाल आफ्नो बुवासंगै अस्पताल पुगेका थिए । अनुसन्धानको क्रममा प्रहरीले आफूलाई यातना दिएको भन्दै विसालले जाहेरी दिएको उनका बाबु विर बहादुर चौधरीले वताए । प्रहरीले अनुसन्धानको क्रममा हिरासतमा राखिएको थिइयो । यस क्रममा डिएनए परिक्षण समेत गरिएको थियो । डिएनए नमिले पछि उनलाई छाडीएको हो ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको