Logo
Logo

भक्तपुर अस्पतालको बहिरंग सेवा बन्दभक्तपुर अस्पतालका विकास समिती अन्तरगतका २४ जना कर्मचारीको माग सुनुवाइ नभएको भन्दै अस्पतालको बहिरंग सेवा बन्द गरिएको हो । सेवा बन्द हुदाँ उपचारका लागि अस्पताल आएका सैयौ विरामी समस्यामा परेका छन् । कर्मचारीले कल्याणककारी कोषको १० प्रतिसत, महंगी भत्ता , लुगा भत्ता लगायत माग राखेका छन् ।
उनीहरुले आफ्नो मागसंगै अस्पतालको अन्य विभिन्न सेवाहरु विस्तार हुनु पर्ने माग पनि राखेका छन् । उनीहरुले वायेस्पी सेवा यथासिघ्र सञ्चालन हुनु पर्ने,स्वस्थ्य बिमाको औषधी समयमै उपलब्ध गराउनु पर्ने,भिटामिन डी परिक्षण सेवा सुरु गर्नु पर्ने,पिटिए र एनपिएल सेवा सुरु हुनुपर्ने, मुटु रोग सम्बन्धी जाचँ हुनु पर्ने, इन्डोस्कोपी, युएसजी र इकोको लागि थप सेवाको विस्तार हुनु पर्ने माग पनि राखेका छन् ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका