Logo
Logo

प्रभाकरको चेतावनी, ‘ नेपाल कसैको इशारामा चल्दैन ’नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका नेता तथा सांसद जर्नादन शर्मा ‘प्रभाकर’ले नेपालमा कुटनैतीक शान्ति प्रक्रियाका विषयमा अनाबस्यक चर्चा, परिचर्चा भएको भन्दै आपत्ति जनाएका छन् ।
सोमबार प्रतिनिधी सभामा बोल्दै उनले नेपालस्थित विभिन्न मुलुकका राजदुतहरुले नेपालको शान्तिप्रक्रियाका बारेमा बोल्दा पनि त्यसवारे परराष्ट्र मन्त्रालयले कुनै प्रतिक्रिया नजनाएको भन्दै उनले मन्त्रालयको ध्यानाकर्षण गराए ।
नेपालको शान्ति प्रक्रियाका विभिन्न पक्षसंग अनाबस्यक रुपमा कुटनैतीक क्षेत्रका व्यक्तिले भेटघाट गरेकोमा उनले आपत्ति जनाएका हुन् । प्रभाकरले नेपाल कुनै देशको इशारामा नचल्ने बताए । साथै, उनले विदेशी कुटनितीज्ञहरुबाट हुने हस्तक्षेपकारी कार्य रोक्न सरकारसंग माग गरेका छन् ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

काठमाण्डौं । पछिल्ले समय काठमाण्डौंमा ठुला लगानीमा होटेलहरु निमार्ण भइरहेका छन् । काठमाण्डौंको रविभवनमा