Logo
Logo

मन्त्री पण्डितलाइ कार्बाही गर्न राजपाको मागराष्ट्रिय जनता पार्टीले संघीया मामिला तथा संसदीय व्यवस्था मन्त्री लालबाबुु पण्डितलाई कार्वाही गर्न माग गरेको छ । मन्त्री पण्डितले संसदीय मर्यादालाई नटेरेको भन्दै राजपाले यस्तो माग गरेको हो । प्रतिनिधी सभाको सोमबारको बैठकमा बोल्दै राजपा सह अध्यक्ष तथा सांसद लक्ष्मण लाल कर्णले आफूहरुले उठाएको समाबेशीताको मुद्धाकै कारण पण्डित मन्त्री भएको जिकिर गरे । राज्य व्यवस्था समितीले गरको निर्णय कार्यन्वयन नगरको भन्दै कर्णले संविधानको कार्यान्वयन र संसदको मर्यादा कायम राख्ने तर्फ गम्भीर भुमिका निर्वाह नगरी अटेर गरे कार्वाही हुनु पर्ने कुरामा जोड दिए ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको