Logo
१७ असार २०७८
(Thursday 1st July 2021)

प्रचण्ड भन्छन्, ‘ नेकपाको कार्यक्रम जनताको जनवाद नै हो ’नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी(नेकपा)का अध्यक्ष प्रचण्डले नेकपाको कार्यक्रम जनताको जनवाद भएको बताएका छन् । जनयुद्धका शहिद रित बहादुर खड्काको स्मृतीमा सोमबार नेकपाको कार्यलय धुमबाराहीमा आयोजित कार्यक्रममा अध्यक्ष प्रचण्डले आफ्नो पार्टीको कार्यक्र जनवाद नै भएको कुरामा जोड दिए । उनले र्माक्सवादको पथ प्रदर्शनमा समाजवादको लक्ष्य प्राप्त गर्ने उद्धेश्यका साथ जनताको जनवादको कार्यक्रम सहित अघि बढीरहेको बताए ।
नेकपाकै एक नेता इश्वर पोख्रेलले नेकपाको कार्यक्रम जनताको बहुदलीय जनवाद नै हुनु पर्ने र पार्टी एकताको क्रममा दुइ अध्यक्ष विच भएको सहमती मान्न आबस्यक नरहेको बताए पछि प्रचण्डले यस्तो प्रक्रिया दिएका हुन् । अध्यक्ष प्रचण्डले महाधीबेसनसम्मजादाँ नेकपाको कार्यक्रम थप परिवतृन हुने वताएका छन् । उनले पार्टी एकताको क्रममा भएको सहमतीलाई कार्यन्वायन गर्नु पर्ने कुरामा जोड दिएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्