Logo
Logo

भट्टराइको गुठी विधेयक स्थगीत गर्न आग्रहसत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका सांसद योगेश भट्टराइले सरकारले ल्याएको गुठी विधेयक स्थगीत गरेर छलफल गर्न आग्रह गरेका छन् । सामाजीक सञ्जाल ट्वीटरमा आइतबार ट्वीट गदै उनले गुठी विधेयक बुझाउनु पर्नेले बुझाउन नसकेको तथा बुझ्नु पर्नेले बुझ्ने कोशिष नै नगरेको कुरा उल्लेख गरेका छन् ।
उनले लेखेका छन्, ‘ प्रधानमन्त्री स्वदेश फर्कनु भयो । अब यो विधेयकलाई स्थगीत गरेर नया सिरावाट अघि बढ्न उपयुक्त होला । ’यस्तै सत्तारुढ सा.सद राम कुमारी झाक्रीले पनि विधेयक फीर्ता लिन माग गरेकी छिन् । उनले ट्वीट गर्दै भनेकी छिन्, ‘ विधेयक फीर्ता गर्दै अर्को मस्यौदा गर्दा उचित हुन्छ । ’


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको