Logo
Logo

प्रदेशका प्रहरी प्रमुख फेरिएसरकारले सातवटै प्रदेशका प्रहरी प्रमुख परिवर्तन गरेको छ । यसैगरी, १९ नायव महानिरिक्षक( डिआइजी)को सरुवा गरिएको छ । एक नम्बर प्रदेशमा ठाकुर ज्ञवाली,दुइमा प्रद्युम्न कार्की, तीनमा शेर बहादुर बस्नेत,गण्डकी प्रदेशमा विनोद शर्मा घिमिरे,पाचँ नम्बरमा सुरेश विक्रम शाह,कर्णाली प्रदेशमा पूर्णचन्द्र जोशी र सुदुर पश्चिम प्रदेशमा तारिणी लम्साललाई प्रमुखको जिम्मेवारी दिएको छ ।
यसैगरी, अख्तियारमा कमल जीटी, विशेष ब्युरोमा हरिबहादुर पाल,योजना अन्वेशण निर्देशनालयमा केदार रिजाल, भरतपुर तालीम केन्द्रमा हरि भक्त प्रजापती र महिला वालविकास सेवा निर्देशनालयमा पिताम्बर अधीकारीलाई सरुवा गरिएको छ । यसैगरी, सरकारले सशस्त्रका १३ डिआइजीलाई पनि सरुवा गरिएको छ ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका

काठमाण्डौं । आगामी नयाँ नेतृत्वका लागि नेपाली काँग्रेसका नेताहरुले विभिन्न पदमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने

काठमाण्डौं । नेपाल अटोमोवाइल एसोसिएसनको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी दिएकी यमुना श्रेष्ठको संभावना बलियो देखिएको