Logo
Logo

आइतबार काठमाडौंका सबै निजी विद्यालय बन्द हुनेकाठमाडौं ।
आइतबार काठमाडौंका सबै निजी विद्यालय बन्द हुने भएका छन् । निजी विद्यालयको छाता संगठन एन प्याब्सन काठमाडौंका सहसचिव बालुकुमार गुरुङको असामयीक निधनका कारण काठमाडौंका सम्पूर्ण निजी विद्यालय बन्द हुने भएका हुन् ।

प्याब्सन काठमाडौंका अध्यक्ष हरिकृष्ण श्रेष्ठ र एनप्याब्सन काठमाडौँका अध्यक्ष विष्णु पराजुलीद्वारा जारी विज्ञप्तिमा एनप्याव्सन गोकेर्णेश्वर नगरकमिटीका अध्यक्ष समेत रहेका कान्तिपुर एकेडेमी हाईस्कुलका प्रिन्सिपल बालुकुमार गुरुङको असामयीक निधनका कारण काठमाडौंका सम्पूर्ण निजी विद्यालय बन्द हुने जनाईएको छ ।

लामो समय देखि शिक्षा क्षेत्रमा सकृय गुरुङको उपचारका क्रममा बिहिवार मेडिसिटी हस्पिटलमा निधन भएको थियो । ब्रन ह्यामरेजको अपरेशसन असफल भएपछि उनको निधन भएको हो


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कोरोना कहरसँग आकास सिंगारिएको छ। प्रकृतिका वरदान ती चिरविर पंक्षी आनन्दले आकास चुमिरहेछ। स्वतन्त्रता