Logo
Logo

च्याउ खाँदा ६ जनाको मृत्युजंगली च्याउ खाँदा एकै परिवारका चार दिदी बहिनी सहित ६ जनाको मृत्यु भएको छ । पाल्पामा च्याउ खाएर विरामी भएका विरामी भएका ११ मध्य तीन जनाको काठमाडौंमा उपचारको क्रममा शुक्रबार  मृत्यु भएको हो ।  मृत्यु हुनेमा निस्दी गाउँपालीका झिरुवास सार्की डाडाँ निवासी ४८ वर्षिय,पूर्ण सिंह खाम्चा मगर,१२ वर्षिया निशा सिंह ठकुरी र ६ वर्षिय सुमन सिंह ठकुरी रहेका छन् । दुइ दिन अघि सोही अस्पतालमा १४ वर्षिया निरुता सिंह ठकुरीको निधन भएको थियो । चितवन मेडीकल अस्पतालमा ८ वर्षिया निर्मला सिंह ठकुरी र ४ वर्षिया विष्णु कुमारी सिंह ठकुरीको निधन भएको थियो । निशा,निरुता,निर्मला र विष्णु एकै परिवारका हुन् ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका