Logo
Logo

प्रनेश गौतमको गीरफ्तारी विरुद्धमा प्रदर्शनप्रहरीले गौतमविरुद्ध विद्युतीय कारोबार ऐन अन्तर्गत मुद्दा चलाएको छ । मंगलबार अपराध महाशाखाले एक हप्ताका लागि म्याद थप गरी उनीमाथि अनुसन्धान गरिरहेको जनाएको छ । यसैबीच, सामाजिक सञ्जालमा प्रनेश प्रकरण चर्चामा पुगेको छ । कानुनका जानकारले युट्युब च्यानल सञ्चालकलाई विद्युतीय अपराधअन्तर्गत मुद्दा चलाइनुलाई ‘सरकारी रवैया’का रुपमा टिप्पणी गरेका छन् । सामाजिक सञ्जालमा बढ्दो विकृति रोक्न प्रहरीले चालेको कदम स्वाभाविक भएको प्रतिक्रिया पनि दिने पनि उत्तिकै छन् ।
प्रनेशको रिहाइको माग गर्दै बुधबार माईतीघर मण्डलमा प्रर्दर्शन पनि भएको छ । रिहाइको माग गर्ने युवाहरुले चलचित्रकर्मीको गुण्डागर्दी अन्त्य हुनु पर्ने आसयको ब्यानर पनि प्रदर्शन गरेका थिए । गीरफ्तार हुने प्रनेश स्ट्याण्ड अफ कमेडियन हुन् ।

निर्देशक चाम्सले भने उजुरी दिनुको कारणबारे स्पस्टीकरण दिएका छन् । वुधबार पत्रकार सम्मेलन गर्दै उनले समीक्षाका नाममा मानहानि र गाली बेइज्जती गरेका कारण उजुरी दिएको बताएका हुन् । ‘प्रनेश गरेको फिल्म रिभ्यू होइन, गाली बेइज्जती हो’ उनले भने, ‘गालीबेज्जती गरेकै कारण उनी थुनामा परेका हुन् ।’


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका