Logo
Logo

सारेगमप लिटल च्याम्प्समा प्रीतम तेश्रोभारतीय टेलिभिजन च्यानल ’जिटिभी’ बाट प्रसारण भएको ’सारेगमप लिटल च्याम्प्स’ को आइतबार भएको फाइनलमा इटहरी–५ का एघार वर्षीय प्रितम आचार्य तेस्रो भए । छ जना सम्मीलीत फाइनल चरणमा परेका अर्का नेपाली भक्तपुरका आयुष केसी भने अन्तिम तीनमा पर्न सकेनन् । यो प्रतियोगितामा सुगन्धा दाते पहिलो तथा मोहम्मद कैफ दोश्रो भए ।प्रतियोगिता नजिते पनि नेपालबाट जिटिभी ’रियालिटी शो’ को अन्तिम प्रतिस्पर्धासम्म पुगेका दुई नेपालीले आइतबारको ’ग्रान्ड फाइनल’ मा पनि निर्णायक र पाहुनाहरूको वाहवाही बटुले ।
कार्यक्रममा तेस्रो भएका प्रितमले सुरूआतदेखि नै निर्णायक मण्डल र ’सेलेब्रिटी’ पाहुनाहरूको मन जित्दै आएका थिए । यस विचमा उनले गाएको ’सन्देशे आते हैं’ र ’तडप तडपके’ गीत खुबै रूचाइएका थिए ।
प्रितमले आफ्नो सुमधुर आवाजबाट गृहजिल्ला सुनसरीमा धेरैलाई ’मन्त्रमुग्ध’ पार्दै आएको पाँच वर्षभन्दा बढी भइसकेको छ । पाँच वर्षको उमेरमा राम्ररी बोली नफुट्दै उनी स्थानीय सांस्कृतिक कार्यक्रमहरूमा गीत गाउँथे ।
जिटिभीको प्रतिस्पर्धामा नेपाली गीत गाउन लगाउँदा उनले नारायण गोपालकै गीत सुनाएका थिए । यसअघि कान्तिपुर टिभीको ‘सुरशाला’ मा पनि उनले नारायण गोपालकै गीत गाएका थिए । प्रितमलाई कान्तिपुर टेलिभिजनको ‘सुरशाला आइडल जुनियर’ को प्रतिस्पर्धामा डोह¥याउने काम भने संगीतकार बलराम समालले गरेका थिए ।
प्रीतम इटहरी–२ स्थित संगीत साधना प्रतिष्ठानमा भर्ना भएका थिए । प्रतिष्ठानका गुरू राजु केसीले प्रितमलाई ’गाइड’ गरका थिए । सुरशाला संगीत प्रतिष्ठानले नै नौ महिनाअघि प्रितमलाई जिटिभीको कार्यक्रम निम्ति आवेदन भर्न लगाएको थियो । ’सुरशाला’का अमृत क्षेत्रीले प्रितमलाई कार्यक्रममा प्रतिस्पर्धा गराउन आफैं अगुवाइ गर्दै परिवारसँग अनुमति मागेका थिए ।
सुरशाला एकेडेमीले नेपालबाट दुई बाल प्रतिभा आयुष केसी र प्रितम लाई जिटिभीमा सिफारिस गरेको थियो । यसका लागि दुवैले गाएका गीतका भिडिओ प्रतिष्ठानले सारेगमपमा पठाउको थियो । जिटिभीले उनीहरूलाई पहिलो चरणको अडिसनबिना सोझै दोस्रो चरणका लागि दिल्ली बोलाएको हो ।
दोस्रो चरणको अडिसन दिन आयुष र प्रितमसँगै अरू ८ जना नेपाली केटाकेटी दिल्ली गएका थिए । यी मध्य ‘लेभल टू’ मा आयुष र प्रितम मात्र छानिएका हुन् ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

काठमाडौं। राजधानी भन्ने बत्तिकै अग्ला र बाक्ला घर भएको महँगो ठाउँ बुझिन्छ। तर, उपत्यकामा