Logo
Logo

सहमती कार्यन्वयन गर्न वार्ताको सम्भावनासहमति कार्यान्वयन र थप वार्ताको सम्भावना कम हुँदै गइरहेका समयमा अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले भने उत्तर कोरियाली नेता किम जोङ उनसँग फेरी छिट्टै वार्ता हुने आशा व्यक्त गरेका छन् ।
ट्रम्पले उत्तर कोरियासँगका सम्झौतालाई कार्यान्वयन गर्न गराउन चाहेको र वार्ता हुने आशा रहेको बताएका छन् । लामो समयदेखि एक अर्काका चर्को विरोधी रहेका अमेरिका र उत्तर कोरियाकाबीचमा गत बर्षदेखि सम्वन्धमा नाटकीय रूपमा सुधार आउने सङ्केत देखिएका थिए ।
अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प र उत्तर कोरियाली नेता किमवीच एक बर्ष अगाडि पहिलो शिखर बैठक भएको थियो भने फेब्रुअरीमा दोस्रो शिखर बैठक भएको थियो ।
ती बैठकहरूमा भएका सहमतिहरूबाट अहिले दुवै देश पछाडि हटेर आपसी सम्वन्ध फेरि पुरानै अवस्थामा पुग्न लागेको अनुमान गरिएका समय ट्रम्पको यो भनाइ आएको हो ।(एजेन्सी)


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

काठमाडौं। राजधानी भन्ने बत्तिकै अग्ला र बाक्ला घर भएको महँगो ठाउँ बुझिन्छ। तर, उपत्यकामा