Logo
Logo

भारत पहिलो खेल खेल्दैआइसीसी विश्वकप क्रिकेट २०१९ सुरु भएको एक साता पछि भारतले बुधबार आफ्नो पहिलो खेल्दैछ । सहभागि १० मध्ये ५ टिमले २–२ खेल खेलिसक्दा भारतले भने पहिलो खेल खेल्न लागेको हो । उपाधिको दाबेदार मध्ये एक मानिएको भारतले नेपाली समय अनुसार दिउँसो ३.१५ बजे दक्षिण अफ्रिकासँग खेल्दैछ ।
यस अघि दक्षिण अफ्रिकाले खेलेका दुइवटै खेलमा पराजयको सामना गरेको थियो ।
दक्षिण अफ्रिका यसअघि घरेलु टोली इंग्ल्याण्ड र बंगलादेशसँग पराजित भएको थियो। दक्षिण अफ्रिकासँगै घरेलु टोली इंग्ल्याण्ड, पाकिस्तान, श्रीलंका र अफगानिस्तानले समान २ खेल खेलिसकेका छ्न् । दक्षिण अफ्रिका र अफगानिस्तानले दुवै खेल हारेका छन् भने बाँकी ३ टिमले एक जित र एक हारको नतिजा निकालेको छ ।
त्यसो त बिश्वकप क्रिकेटको अभागी टोलीको रुपमा परिचित दक्षिण अफ्रिकालाई यस पटक पनि दुर्भाग्यले छाडेन । तीब्र गतीका बलरको जमघट रहेको दक्षिण अफ्रिकाका प्रमुख चार बलर मध्य तीन घाइते भएका छन् । डेल स्टेन टोलीबाट बाहीर भइसकेका छन् भने लुंगी एनगीडी पनि १० दिन खेल्न नसक्ने भएका छन् ।
सबैभन्दा सन्तुलन मिलेको टोली भारत यस पटक साच्चै बलियो रुपमा देखिएको छ । विगतमा ब्याट्सम्यान र स्पीनरका कारण प्रभावित रहदै आएको भारतीय टोली अहिले जस्प्रित बुमराहको कारण फरक देखिएको छ । चर्चामा रहेका अलराउण्डर हार्दीक पाण्डेका कारण पनि भारतलाई थप बलियो मानीन्छ ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका