Logo
Logo

काडाँघारीमा बृक्षारोपणdig

एकीकृत काडाँघारी सेवा समाज र कागेश्वरी मनोहरा नगरपालीका वडा नम्बर नौ वडा सरसफाइ अनुगमन समितीको संयुक्त आयोजनामा काडाँघारीमा बृक्षारोपण कार्यक्रम बुधबार सम्पन्न भयो । बिश्व वातावरण दिवसको अबसरमा आयोजित कार्यक्रममा जिल्ला डिभिजन बन कार्यलय,काठमाडौले विरुवा उपलब्ध गराइ सहयोग गरेको जगदीश कोइरालाले जानकारी दिए ।
नगरप्रमुख कृष्ण हरी थापाले ‘ स्वच्छ सफा हराभरा, कागेश्वरी मनोहरा ’ भन्ने नगरको नारालाई चरितार्थ गर्न यो कार्यक्रमले टुवा पु¥याउने बिश्वास ब्यक्त गरे । सोही नगरका नौ नम्बर वडाका अध्यक्ष कुन्दन खड्काले काडाँघारीलाई स्वच्छ र सुन्दर बनाउने आफ्नो अभियान रहेको बताए । कार्यक्रममा नगरपालीकाकी स्वास्थ्य प्रमुख लक्ष्मी कोइराला सहितका जनप्रतिनिधीहरुको उपश्थिती थियो ।टोल समितीका पदाधीकारी र स्थानीयबासीको बाक्लो उपश्थितीमा बृक्षारोपण भएको हो ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका