Logo
०२ जेठ २०७८
(Sunday 16th May 2021)

राष्ट्रिय पुनर्जागरण अभियान नेपालको दोश्रो राष्ट्रिय भेला सम्पन्नकाठमाण्डौं । राष्ट्रिय पुनर्जागरण अभियान नेपालको दोश्रो राष्ट्रिय भेला सम्पन्न भएको छ । जेठ १७ र १८ गते चलेको सो भेलामा ५३ जिल्लाका अभियान्ताको सहभागिता रहेको थियो । भेलामा राष्ट्रियता, भ्रष्टाचार र विदेशी हस्तक्षेपका मुद्धामा गंभिर छलफल भएको थियो ।

भेलामा १२ बुँदे राजनीतिक सहमतिका विषयमा पनि गंभिर छलफल भएको थियो । भेलालाई राजनीतिक विश्लेषक, भरत दाहाल, वरिष्ठ मानव संस्कृतिविद् डा प्रेम खत्री, प्रशासाविद् डा शास्त्रदत्त पन्त, लेखक तथा विश्लेषक सौरभ, चीनका लागि पूर्व राजदूत टंक कार्की र अवकाशप्राप्त ब्रिगेडिएर जनरल एवं सुरक्षाविद् डा प्रेम बस्नेतले सम्वोधन गरेका थिए ।

भेलामा वरिष्ठ कलाकार मोहन निरौला, लोकप्रिय ब्यंग्यकार शैलेँद्र शिंखडा, लोकप्रिय लोक गायक बद्रि पंगेनीले आफनो रचना प्रस्तुत गरेका थिए। कार्यक्रममा संगितकार शिव पौडेलको सांगितिक समूहले देशभक्तिपूर्ण गितहरु प्रस्तुत गरेको थियो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्