Logo
Logo

राजेगार व्यवसायीको आन्दोलनका कारण कामदार मर्कामासांकेतीक तस्बिर
सांकेतीक तस्बिर

आफ्ना मागको सुनुवाई नभएको भन्दै सरकारविरुद्ध रोजगार व्यवसायी संघले आन्दोलनको घोषणा गरेपछि यसले विदेश जाने तयारीमा रहेका कामदारहरु प्रभावित भएका छन् । एक सातासम्म कामदार नउडाउने निर्णय गर्दै कामदार पठाउन छाडेपछि त्यसको प्रत्यक्ष मार रोजगारीका लागि विदेश जानेहरुमा परेको छ ।
अन्तिम स्वीकृतिसमेत लिइसकेका कामदारहरु पनि गन्तव्यतर्फ जान समेत रोकिएका छन् । कामका लागि विदेश जाने वातावरण बनाउने दायित्व सरकारको भएको संघका अध्यक्ष रोहन गुरुङले बताए । तीन महिनाभित्र आफूहरुको सम्पूर्ण माग सम्बोधन नगरे सरकारविरुद्ध कडा आन्दोलनमा जान बाध्य हुने पनि उनले बताएका छन् ।

संघले आफूहरुको माग सम्बोधन गराउन सरकारलाई दवाव दिँदै गत जेठ १७ गतेदेखि २३ गतेसम्म एक हप्ता वैदेशिक रोजगारीमा नेपालीहरुलाई जान प्रतिबन्ध लगाएको छ ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

काठमाण्डौं । कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका वडा नम्वर ८ ले स्थापना गरेको वडास्तरिय कोरोना भाइरस

काठमाण्डौं । युवा व्यवसायी लोकेन्द्र कार्कीले मुलुक गंभिर संकटमा रहेको भन्दै सवैलाई सचेत रहन

रुसमा दुई नेपाली चेस छात्रवृत्तिमा अध्ययन गरिरहेका छन् । यी मध्यका विवेक थिङ, नेपालका