Logo
Logo

प्रतिबन्धित नेकपाका तीन नेताले गरे आत्मसमर्पणनेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको प्रतिबन्धित नेकपाका रौतहट जिल्ला इन्चार्ज शंकर अधिकारीसहित तीनजनाले आत्मसमर्पण गरेका छन् ।अधिकारीसँगै आत्मसमर्पण गर्नेमा सञ्जीव कार्की र देवराज घिमिरे छन् । १० फागुनमा नख्खु बम विस्फोटको घटनापछि उनीहरु विप्लवका मध्यकमान्ड इन्चार्ज हेमन्तप्रकाश वली ‘सुदर्शन’ सँगै पक्राउ परेका थिए ।

सुदर्शनसहितका केही नेतालाई पुर्पक्षका लागि जेल चलान गरिए पनि उनीहरुलाई भने ललितपुर जिल्ला अदालतले आइतबार साधारण तारेखमा छाडेको थियो । अदालतले छाडेसँगै १२ जेठमा उनीहरुले ललितपुर जिल्ला प्रशासनमा आत्मसमर्पण गरेको ललितपुर प्रहरी प्रमुख एसएसपी रवीन्द्र धानुकले जानकारी दिए । उनीहरुले अबदेखि विप्लवको गतिविधि नगर्ने प्रतिबद्धता जनाएपछि छाडेको धानुकले बताए ।


यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिका–४ शङ्करपुरका गाउँका ४० वर्षीय राधे कार्कीले आफ्नो खेतमा यस वर्ष गहुँ

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि बागलुङ कालिका मन्दिरदेखि पोखराको विन्ध्यवासिनी मन्दिरसम्म साइकल र्‍याली सुरु भएको छ

नेपाल सनातन धर्म संस्कृति संगठनको महाधिवेशन पछिको केन्द्रीय समितिको प्रथम पुर्ण बैठक आगामी पौष

काठमाण्डौं । नेपाली काँग्रेसको खस आर्य तर्फका उम्मेदवार चिरन्जीवि थापाले मन, मत र अभिमतका

काठमाण्डौं ।  प्रख्यात पर्यटन ब्यवसायी आङछिरिङ शेर्पाले नेपाली काँग्रेसको केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका